מלונות ים המלח לילדים

כל מלון בים המלח מתאים לילדים בזכות התאמה לצרכיהם של משפחות עם ילדים. כל משפחה יכולה להזמין חדרים גדולים ומרווחים יותר. המלון עצמו תוכנן כדי לתת מענה לדרישת המשפחות. המזג האוויר הנעים בים המלח בכול עונות השנה טוב לתינוקות הרגישים לחום ולקור. מגוון מתקני הנופש של מלונות ים המלח מאפשרים לכל אדם למצוא את הדברים שהוא הכי אוהב לעשות, בין אם מדובר במועדון הילדים, מתקני הספורט, הספא, הבריכה והמסעדות.

מועדוני הילדים

כשההורים רוצים ליהנות מאחת האטרקציות שבמלון והילדים לא רוצים להשתתף אז מה יש לעשות? בדיוק בשביל זה יש את מועדוני הילדים! בכול המועדונים יש משחקי מחשב, Wii Xboxופלייסטשיין. מבחר פאזלים לגיל הרך, סדנאות יצירה, הקרנת סרטים, פינת ציור, שעת הקראת ספר ועוד. המועדון פתוח משעות הבוקר ועד שעות אחר הצהריים המאוחרות. הילדים נהנים ממבחר אטרקציות שהם אוהבים ומבלים את הזמן בכיף.

המטפלים של בית המלון

צוות המטפלים והמשגיחים של המלון בעל ניסיון של שנים רבות בטיפול בילדים ופעוטות. ההשקעה המסורה בהנאת הילדים והשגחה עליהם דורש תשומת לב רבה. בימים ושעות מוגדרים מראש ישנם סיורים לבריכה של המלון, לדיסקוטק בו ישנן הפעלות והרקדות, וגם לחדר האוכל של המלון. אפשר להשאיר ילדים בגילאים 3-16 בדרך כלל. בתי המלון ברובם משקיעים במועדון הילדים תקציבים גדולים כדי לשמור על חוויה מושלמת של הילדים.

ספורט וכושר

לרשות הנופשים במלונות ים המלח חדר כושר מאובזר ומשוכלל. פעילות גופנית טובה בכול גיל ורבים מתאמנים עם הילדים (15 ומעלה) בחדר כושר. בין המכשירים השונים המתאימים לילדים ישנם הליכונים, אופניים, סטפר, סקי, מכשיר לכפיפות בטן, משקולות יד. מכשירים רבים לאימוני כוח זמינים גם הם במרבית בתי המלון. במקרים שונים ישנם חוגים כמו עיצוב וחיטוב, פילאטיס, אירובי, יוגה, ורייקי. הכניסה לחוגים מיועדת לנופשים בלבד.

חדרים למשפחות

בכול מלון יש חדרים לזוגות. אבל מה באשר למשפחות הבאות עם פעוט, שני ילדים או אפילו יותר מזה? חדרים רבים מתאימים למשפחות ברוכות ילדים. ישנם פתרונות ששמורים על המשפחה ביחד למרות המגבלות של החדרים. כשמדובר בפעוטות ישנם חדרים עם לול או מיטת תינוק. ישנם חדרים המחוברים באמצעות דלת גישה משותפת. במקרים אחרים אפשר פשוט לקחת שני חדרים צמודים. סוויטות המלון מכילות מספר חדרי שינה במקרים רבים.

בריכה לילדים במלון

אחת האטרקציות המרעישות בכול מלון היא איזור הבריכה. במלונות יש בריכה גדולה, וגם בריכות ילדים בהן מים רדודים. בצידי הבריכה ישנם מצילים שמשגיחים על הילדים. מתקני ספא כמו ג'קוזי אהובים גם הם על ילדים. ניתן להצמיד לילדים מצופים כדי לתת להם להכיר את המים וכדי לשמור עליהם מפני בליעת מים. תמיד נהנים כשבאים לחופשה באחד ממלונות ים המלח